+420 606 283 300 hotel@svycarskabouda.cz

INFORMACE K POBYTU

Doplatek ubytování

Při příjezdu případně druhý den ráno se doplácí zbylá část pobytu. Pokud během pobytu využijete wellness, doplácí se na recepci při odjezdu.

Silvestrovský poplatek

V ceně rezervace není zahrnutý silvestrovský příplatek za silvestrovské menu, raut, hudbu, půlnoční šampaňské, aj. 

Dospělá osoba Kč 900,-
Dítě do 12 let Kč 300,-

Tento poplatek je povinný. 

Storno podmínky

V případě objednání pobytu si hotel účtuje 50% zálohu, která může být buď stažena z karty (platí pro cizince), nebo na základě vystavené zálohové faktury je host povinen zaplatit zálohu převodem na bankovní účet. V případě neuhrazení zálohy, rezervace propadá. Doplatek do plné (celkové) ceny je následně hrazen ihned při příjezdu na hotelovou recepci.

Při platbě zálohové faktury nebo celého pobytu se vztahují tyto storno podmínky:

Pokud host zruší pobyt:

  • Zimní sezóna:
  • 7 – 0 dnů před příjezdem – poplatek 100 % z ceny ubytování
  • 29 – 7 dnů před příjezdem – poplatek 50 % z ceny ubytování
  • Více než 30 dnů před příjezdem – vrácení zálohy nebo celé částky za ubytování na účet
  • Letní sezóna
  • 7 – 0 dnů před příjezdem – poplatek 100 % z ceny ubytování
  • 14 – 7 dnů před příjezdem – poplatek 50 % z ceny ubytování
  • Více než 14 dnů před příjezdem – vrácení zálohy nebo celé částky za ubytování na účet.

Zrušení rezervace musí být učiněno pouze písemnou formou (e-mailem), rezervační oddělení zákazníkovi potvrdí stejným způsobem. Pokud jsou storno poplatky menší než – li je již zaplacená záloha či celková platba, rozdíl je klientovi vrácen převodem zpět na účet.

Recepce

Hotelová recepce se nachází v přízemí hotelu. Služby recepce je možné využít od 8:00 – 10:00 a 14:00 – 18:00.

Check-in (příjezd)

Check-in je od 14:00 do 18:00 hod. Dřívější check-in je možný dle aktuální obsazenosti hotelu. V případě pozdějšího check-inu nás prosím kontaktujte.

Check-out (odjezd)

Check-out je do 10:00 hod. Pozdější check-out je možný dle aktuální obsazenosti hotelu. Tato služba může být zpoplatněna.

Snídaně

Snídaně se podávají v naší restauraci, která se nachází v přízemí hotelu od 08:00 do 09:30 hod. v letních měsících. V zimních měsících se snídaně podává od 07.30 – 09.30 hod.

Restaurace

Restaurace je k dispozici pro hotelové hosty od 08:00 – 10:00 (snídaně) a 15:00 – 22:00 hod. Cokoliv nad rámec polopenze (nápoje, oběd, káva, aj.)  si můžete nechat psát na hotelový účet v restauraci, který můžete uhradit večer před odjezdem, nebo v průběhu vašeho pobytu. Pokud máte pobyt pouze se snídaní, můžete si na recepci doobjednat večeři – je nutné nahlásit to den předem a vybrat si z nabídky jídel. 

Kouření

Náš hotel je nekuřácký. Vyhrazené prostory pro kouření jsou na venkovní terase.

Parkování

Parkování je zdarma k dispozici u hotelu a je z velké části kryté.

Wi-Fi

Wi-Fi je k dispozici v celé budově zdarma.

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíček (pes, kočka) je u nás v hotelu vítán pod dozorem svého majitele. Omezení se vztahuje pouze na prostory restaurace a wellness, kam mají psi zákaz vstupu.  Za škody způsobené domácím mazlíčkem zodpovídá jeho majitel a hotel si vyhrazuje právo na náhradu škody. Příplatek za mazlíčka je 150 Kč (do 4 kg) a 250 Kč (nad 4 kg)

Úklid

Naše hotelové pokoje jsou uklízeny každý den od 09:30 do 14:00 hod. Pomozte nám chránit životní prostředí, pokud chcete vyměnit ručníky, prosím nechejte je v umyvadle.

Přistýlka a dětská postýlka

Cestovní postýlka pro děti do 3 let je k dispozici za poplatek Kč 150,-/noc.  Nutné si ji rezervovat před příjezdem. Pouze některé pokoje mají možnost přidání postýlky. 

Skibus / Cyklobus

Zastávka skibusu / cyklobusu se nachází u hlavní silnice, cca 800 m vzdálené od hotelu

Wellness

Privátní wellness se saunou a vířivkou pro 2 – 4 osoby, které je možné využít od 15:30 – 21:00 hod.  Cena za dvě osoby / 60 minut je Kč 300,-. Rezervace se provádí na místě na recepci do rezervačního formuláře.

GOpass

V rámci pobytu zajišťujeme registraci Gopassu a nákup skipasu (více na www.gopass.cz).  Pro využití této služby potřebujeme znát iniciály, datum narození a email všech osob. Při koupi skipasů předem je skipas výrazně levnější. Ceny se odvíjí od počtu dní a osob/věk. Pro využití této služby nás kontaktujte.

Extra služby

KVĚTINY (600/24€) Kytice při příjezdu na pokoji.

SEKT (300/14€) Láhev šumivého vína ( 0,75 l ) při příjezdu na pokoji.

NAROZENINOVÝ DORT Budete během svého pobytu slavit narozeniny? Rádi Vám připravíme narozeninový dort.

Lyžárna

Pro úschovu lyží máme místnost v přízemí hotelu, do které se dostanete z garáže. Součástí lyžárny jsou sušáky na lyžařské a snowboardové boty.

Sněhové řetězy

Vzhledem k naší poloze je zapotřebí mít s sebou sněhové řetězy. Přesto, že jsou cesty pravidelně protahovány, je nezbytné nasadit řetězy před výjezdem k hotelu (u hotelu Labská). Pokud nemáte řětezy, můžete nechat auto ve spodní části Labské a my pro Vás rádi přijedeme a vyvezeme Vás s vašimi zavazadly na hotel.

Hotelový transport

V zimních měsících je hotelovým hostům k dispozici hotelové auto, které Vás odveze do lyžařských areálů (Medvědín, Hromovka, Svatý Petr). Odvoz je možné si rezervovat na recepci.

Sportovní aktivity

Špindlerův Mlýn je nejoblíbenějším lyžařským střediskem v České republice. Středisko nabízí velké množství aktivit a to nejen v zimě, ale také v létě. Náš hotel spolupracuje se sportovní a vzdělávací agenturou Yellow Point. Více informací o aktivitách najdete na webových stránkách Agentury Yellow Point. Součástí výhod ubytovaných hostů je 15 % sleva na jejich služby.