+420 606 283 300 hotel@svycarskabouda.cz

INFORMACE K POBYTU

Doplatek ubytování

Při příjezdu se doplácí zbylá část pobytu, včetně městského poplatku. Pokud během pobytu využijete wellness (saunu/vířivku), platí se na recepci před vstupem do wellness.

Storno podmínky

V případě objednání pobytu si hotel účtuje 50% zálohu, která může být buď stažena z karty (platí pro cizince), nebo na základě vystavené zálohové faktury je host povinen zaplatit zálohu převodem na bankovní účet. V případě neuhrazení zálohy, rezervace propadá. Doplatek do plné (celkové) ceny je následně hrazen ihned při příjezdu na hotelovou recepci.

Při platbě zálohové faktury nebo celého pobytu se vztahují tyto storno podmínky:

Pokud host zruší pobyt:

  • Více než 5 dnů před příjezdem – vrácení celé částky zálohy na účet
  • 5 – 0 dnů před příjezdem – poplatek 100 % z celkové ceny rezervace

Zrušení rezervace musí být učiněno pouze písemnou formou (e-mailem), rezervační oddělení zákazníkovi potvrdí stejným způsobem. Pokud jsou storno poplatky menší než – li je již zaplacená záloha či celková platba, rozdíl je klientovi vrácen převodem zpět na účet.

Recepce

Hotelová recepce se nachází v přízemí hotelu. Služby recepce je možné využít od 8:00 – 18:00 hod.

Check-in (příjezd)

Check-in je od 14:00 do 18:00 hod. Dřívější check-in je možný dle aktuální obsazenosti hotelu. V případě pozdějšího check-inu nás prosím kontaktujte.

Check-out (odjezd)

Check-out je do 10:00 hod.

Snídaně

Snídaně se podávají v naší restauraci, která se nachází v přízemí hotelu. V letních měsících v čase od 08:00 do 09:30 hod. V zimních měsících se snídaně podává od 07:30 – 09:30 hod.
Snídaně je zahrnuta v ceně ubytování.

Polopenze/večeře

Večeře se servírují v naší restauraci, která se nachází v přízemí hotelu. V čase od 18:00 do 19:30 hod.
Pokud si vyberete variantu ubytování s polopenzí, je večeře již zahrnuta v ceně.
Doplatek za večeři na místě: 350,-Kč/dospělá osoba, 240,-Kč/dítě 3-10 let. Děti do 3 let zdarma.

Restaurace

Restaurace je k dispozici pro hotelové hosty od 08:00 – 10:00 (snídaně) a od 11:00 – 22:00 hod. Cokoliv nad rámec polopenze (nápoje, oběd, káva, aj.)  si můžete nechat psát na hotelový účet v restauraci, který uhradíte večer před odjezdem, nebo v průběhu vašeho pobytu. Platba v restauraci je možná pouze hotově.
Restaurace je otevřena pro veřejnost od 11:00 do 22:00 hod.

Kouření

Náš hotel je nekuřácký. Vyhrazené prostory pro kouření jsou na venkovní terase.

Parkování

Parkování je zdarma k dispozici u hotelu a je z velké části kryté.

Wi-Fi

Wi-Fi je k dispozici v celé budově zdarma.

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíček (pes, kočka) je u nás v hotelu vítán pod dozorem svého majitele. Omezení se vztahuje pouze na prostory restaurace a wellness, kam mají psi zákaz vstupu.  Za škody způsobené domácím mazlíčkem zodpovídá jeho majitel a hotel si vyhrazuje právo na náhradu škody. Příplatek za mazlíčka je 390 Kč/noc.

Úklid

Naše hotelové pokoje jsou uklízeny každý den od 09:30 do 14:00 hod. Pomozte nám chránit životní prostředí, pokud chcete vyměnit ručníky, prosím nechejte je v umyvadle.

Přistýlka a dětská postýlka

Cestovní postýlka pro děti do 3 let je k dispozici za poplatek Kč 150,-/noc.  Nutné si ji rezervovat před příjezdem. Pouze některé pokoje mají možnost přidání postýlky.

Přistýlka je možná za poplatek 650,-Kč/noc, v zimním období od 15.12. do 31.3. je přistýlka za poplatek 950,-Kč/noc (vč. PP) a je nutné se domluvit předem.

Skibus / Cyklobus

Zastávka skibusu / cyklobusu se nachází u hlavní silnice, cca 800 m vzdálené od hotelu

Wellness

Privátní wellness se saunou a vířivkou pro 2 – 4 osoby, které je možné využít od 16:00 – 21:00 hod.  Cena za jednu osobu na 30 minut / 150,-Kč, na 60 minut je cena 300,-Kč. Rezervace se provádí na místě na recepci do rezervačního formuláře a platí se rovněž na recepci v hotovosti před vstupem do wellness.

Extra služby

KVĚTINY (600/24€) Kytice při příjezdu na pokoji.

SEKT (300/14€) Láhev šumivého vína ( 0,75 l ) při příjezdu na pokoji.

NAROZENINOVÝ DORT Budete během svého pobytu slavit narozeniny? Rádi Vám připravíme narozeninový dort.

Lyžárna / Kolárna

Pro úschovu lyží / kol máme místnost v přízemí hotelu, do které se dostanete z garáže. Součástí lyžárny jsou sušáky na lyžařské a snowboardové boty.

Sněhové řetězy

Vzhledem k naší poloze je zapotřebí mít s sebou sněhové řetězy. Přesto, že jsou cesty pravidelně protahovány, je nezbytné nasadit řetězy před výjezdem k hotelu (u hotelu Labská). Pokud nemáte řětezy, můžete nechat auto ve spodní části Labské a my pro Vás rádi přijedeme a vyvezeme Vás s vašimi zavazadly na hotel.

Hotelový transport

V zimních měsících je hotelovým hostům k dispozici hotelové auto, které Vás odveze do lyžařských areálů (Medvědín, Hromovka, Svatý Petr). Odvoz je možné si rezervovat na recepci. Tato služba je zpoplatněna.

Sportovní aktivity

Špindlerův Mlýn je nejoblíbenějším lyžařským střediskem v České republice. Středisko nabízí velké množství aktivit a to nejen v zimě, ale také v létě. Náš hotel spolupracuje se sportovní a vzdělávací agenturou Yellow Point. Více informací o aktivitách najdete na webových stránkách Agentury Yellow Point. Součástí výhod ubytovaných hostů je 10 % sleva na jejich služby.