+420 606 283 300 hotel@svycarskabouda.cz

FIREMNÍ AKCE

Firemní akce –   Plánujete firemní setkání, školení nebo team building pro své zaměstnance ?  Hledáte zázemí pro firemní večírek či oslavu? Rádi s vámi naplánujeme Vaší akci do posledního detailu.

Sporthotel Švýcarská bouda – to je jedinečné místo obklopené panenskou krkonošskou přírodou, které Vás doslova nabije
energií.

Nabízíme konferenční místnost pro menší skupiny s kapacitou pro cca 16 osob. K dispozici je data projektor s promítacím plátnem, flip chart a WiFi připojení.

Připravíme Vám coffee breaky s občerstvením a pokud chcete posílit týmového ducha, nebo si své školení zpestřit, rádi Vám zařídíme doplňkový program ve spolupráci s naším parnerem Yellow Point ,který Vám navrhne program, jenž bude odpovídat Vašim představám.

Ve večerních hodinách pak můžete jít relaxovat do privátního wellness s vířivkou a saunou a v letních měsících si neomezeně užívat venkovního vyhřívaného bazénu. 

Ubytování je možné ve 2 – 6 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a plochou TV obrazovkou. Nabízíme ubytování s polopenzí a případně plnou penzí. Připravíme Vám grilovací večer na venkovní terase s jedinečným výhledem na Krkonoše.

Vaříme poctivou českou kuchyni a rádi Vám vyjdeme vstříc Vašim požadavkům.

Těšíme se na setkání s Vámi. 

 

Poptávka firemní akce

9 + 10 =

Nebo nám zavolejte na tel. +420 606 283 300.