+420 606 283 300 hotel@svycarskabouda.cz

WELLNESS SLUŽBY

Užijte si privátní wellness s finskou saunou a vířivkou během Vašeho pobytu
ve Švýcarské boudě!

Privátní wellness s finskou saunou a vířivkou až pro 4 osoby. Jedinečné místo k relaxaci nebo regeneraci po lyžování či výletě.

Sauna –  Finská sauna, která nabízí relaxaci ve vysokých teplotách (až 90°C). Pobyt v sauně má blahodárné účinky na naše tělo, během kterého se vyplavuje endorfin, hormon štěstí, který podporuje dobrou náladu a pomáhá s ústupem některých bolestí kloubů, svalstva nebo dýchacích cest.

Ke zchlazení je k dispozici sprcha se saunovým vědrem nebo si můžete v zimních měsících skočit do sněhové závěje u vchodu do wellness.

Whirpool (vířivka) – Pokud nechcete využít saunu, máme pro Vás oblíbenou vířivou vanu pro 4 osoby, ve které můžete relaxovat s přáteli nebo rodinou. Teplota vody 36° – 37°C působí příznivě na uvolnění svalstva po celodenní námaze a zaručuje skvělou regeneraci.

  • Otevírací doba: 16:00 – 21:00 hod. 
  • Cena: 1 osoba / 30 minut / 150,-Kč
  • Rezervace se provádí na místě na recepci a platí se rovněž na recepci v hotovosti před vstupem do wellness. 

V letních měsících je hostům k dispozici vyhřívaný venkovní bazén ZDARMA v rámci pobytu. Dle počasí je otevřen od května do září. Bazén je dlouhý 6 metrů a široký 4 metry. Hloubka bazénu je 1,5 m. U bazénu jsou k dispozici lehátka a sprcha.