+420 606 283 300 hotel@svycarskabouda.cz

SPORT A RELAXACE

Přednosti hotelu:

Lyžování/běžky

Užijte si lyžování bez davu lidí a dlouhých front. Zhruba 300 metrů od hotelu se nachází třísedačková lanovka, ke které se dostanete od hotelu na lyžích. Zpátky stačí vyjet lanovkou nahoru a užít si jízdu po svahu zase zpět k hotelu.
Jste-li příznivci běžek, můžete si vybrat jednu z běžeckých tratí, které začínají u hotelu a dovedou Vás k běžeckému areálu Horní Mísečky.

Venkovní vyhřívaný bazén

Venkovní vyhřívaný bazén si v letních měsících oblíbí zejména děti. Dle počasí je otevřen od května do září.  Je dlouhý 6 metrů a široký 4 metry. Hloubka bazénu je 1,5 m. U bazénu jsou k dispozici lehátka a sprcha.

Privátní wellness s vířivkou a saunou

Privátní wellness s finskou saunou a vířivkou pro 4 osoby. Jedinečné místo k relaxaci nebo regeneraci po lyžování či výletě.

Sauna –  Finská sauna, která nabízí relaxaci ve vysokých teplotách (až 90°C). Pobyt v sauně má blahodárné účinky na naše tělo, během kterého se vyplavuje endorfin, hormon štěstí, který podporuje dobrou náladu a pomáhá s ústupem některých bolestí kloubů, svalstva nebo dýchacích cest.

Ke zchlazení je k dispozici sprcha se saunovým vědrem nebo si můžete v zimních měsících skočit do sněhové závěje u vchodu do wellness.

Whirpool (vířivka) – Pokud nechcete využít saunu, máme pro Vás oblíbenou vířivou vanu pro 4 osoby, ve které můžete relaxovat s přáteli nebo rodinou. Teplota vody 36° – 37°C působí příznivě na uvolnění svalstva po celodenní námaze a zaručuje skvělou regeneraci.

Otevírací doba je od 16.00 – 21.00 (s půlhodinovou přestávkou na úklid) každý den. Plánovaný sanitární den je vždy předem napsaný v rezervačním formuláři. Rezervaci si hosté mohou udělat při příjezdu nebo během pobytu na recepci. Rezervovaný čas je následně vyhrazen pouze pro ně. Cena je za 150 Kč za 1 osobu / 30 minut.

Výchozí bod

Špindlerův Mlýn je protkán mnoha značenými stezkami. Přímo od hotelu vedou turistické a cyklistické trasy na Horní Mísečky a Medvědín, nejkrásnější místo s výhledem na Sněžku a okolní hřebeny Krkonoš a výchozí bod k Prameni Labe.

Multifunkční sportoviště

Rádi sportujete nebo chcete zabavit své děti? Sporthotel Švýcarska bouda je tím ideálním místem. Nabízíme neomezený přístup na multifunkční sportoviště, které je vhodné na tenis, fotbal, volejbal, aj. Pro menší děti je hned vedle hřiště dětský hrad s klouzačkou a pískovištěm. Nechybí zde ani skákací trampolína, stolní fotbálek nebo ping pong. Rádi vám zapůjčíme veškeré vybavení. Pro hotelové hosty jsou tyto služby zdarma.

Parking

Parkování u hotelu zdarma. Ke každému pokoji náleží jedno parkovací místo. Zaparkovat můžete před hotelem nebo na zastřešených místech pod terasou.

Kolárna

V případě potřeby uschování kol máme k dispozici lyžárnu, která v období mimo zimu slouží k úschově kol.

Lyžárna

V případě potřeby uschování lyží, snowboardů máme k dispozici lyžárnu. Součástí jsou sušáky na boty a stojan na navoskování běžek.

Konferenční místnost

K dispozici je společenská místnost, která může sloužit jako konferenční místnost pro menší skupiny s kapacitou pro cca 16 osob. K dispozici je data projektor s promítacím plátnem, flip chart a Wi-Fi připojení. 

Venkovní gril

Pro hotelové hosty pořádáme v letních měsících grilovací večery. Pro skupiny a firmy můžeme zařídit kýtu nebo celé prase.

Ohniště

Venkovní ohniště s možností opékání buřtů. Rádi Vám zajistíme špekáčky na večerní posezení u táboráku.