+420 606 283 300 hotel@svycarskabouda.cz

SPORT A RELAXACE

Přednosti hotelu:

Ski-in/ski-out

(150 m od tří sedačkové lanovky)

Užijte si lyžování bez davu lidí a dlouhých front. Zhruba 300 metrů od hotelu se nachází dvousedačková lanovka, ke které se dostanete od hotelu na lyžích. Zpátky stačí vyjet lanovkou nahoru a užít si jízdu po svahu zase zpět k hotelu.

Venkovní vyhřívaný bazén

Venkovní vyhřívaný bazén si v letních měsících oblíbí zejména děti. Dle počasí je otevřen od května do září.  Je dlouhý 6 metrů a široký 4 metry. Hloubka bazénu je 1,5 m. U bazénu jsou k dispozici lehátka a sprcha.

Privátní wellness s vířivkou a saunou

Privátní wellness s finskou saunou a vířivkou pro 4 osoby. Jedinečné místo k relaxaci nebo regeneraci po lyžování či výletě.

Sauna –  Finská sauna, která nabízí relaxaci ve vysokých teplotách (až 90°C). Pobyt v sauně má blahodárné účinky na naše tělo, během kterého se vyplavuje endorfin, hormon štěstí, který podporuje dobrou náladu a pomáhá s ústupem některých bolestí kloubů, svalstva nebo dýchacích cest.

Ke zchlazení je k dispozici sprcha se saunovým vědrem nebo si můžete v zimních měsících skočit do sněhové závěje u vchodu do wellness.

Whirpool (vířivka) – Pokud nechcete využít saunu, máme pro Vás oblíbenou vířivou vanu pro 4 osoby, ve které můžete relaxovat s přáteli nebo rodinou. Teplota vody 36° – 37°C působí příznivě na uvolnění svalstva po celodenní námaze a zaručuje skvělou regeneraci.

Otevírací doba je od 16.00 – 20.00 každý den. Rezervaci si hosté mohou udělat při příjezdu nebo během pobytu na recepci. Rezervovaný čas je následně vyhrazen pouze pro ně. Cena je za 100 Kč za 1 osobu / 30 minut.

Výchozí bod

Špindlerův Mlýn je protkán mnoha značenými stezkami. Přímo od hotelu vedou turistické a cyklistické trasy na Horní Mísečky a Medvědín, nejkrásnější místo s výhledem na Sněžku a okolní hřebeny Krkonoš a výchozí bod k Prameni Labe.

Multifunkční sportoviště

Rádi sportujete nebo chcete zabavit své děti? Sporthotel Švýcarska bouda je tím ideálním místem. Nabízíme neomezený přístup na multifunkční sportoviště, které je vhodné na tenis, fotbal, volejbal, aj. Pro menší děti je hned vedle hřiště dětský hrad s klouzačkou a pískovištěm. Nechybí zde ani skákací trampolína, stolní fotbálek nebo ping pong. Rádi vám zapůjčíme veškeré vybavení. Pro hotelové hosty jsou tyto služby zdarma.

Parking

Parkování u hotelu zdarma

Kolárna

V případě potřeby uschování kol máme k dispozici kolárnu.

Lyžárna

V případě potřeby uschování lyží, snowboardů máme k dispozici lyžárnu. Součástí jsou sušáky na boty a stojan na navoskování běžek.

Konferenční místnost

konferenční místnost pro menší skupiny s kapacitou pro cca 30 lidí. K dispozici je data projektor s promítacím plátnem, flip chart a WiFi připojení. Stoly Vám můžeme rozmístit dle Vašich potřeb. Více zde

Venkovní gril

Pro hotelové hosty pořádáme v letních měsících grilovací večery. Pro skupiny a firmy můžeme zařídit kýtu nebo celé prase.

Ohniště

Venkovní ohniště s možností opékání buřtů. Rádi Vám zajistíme špekáčky na večerní posezení u táboráku.