+420 606 283 300 hotel@svycarskabouda.cz

Lanovka Labská je v provozu.

Důležitá informace ohledně provozní změny/novinky, kterou bude absence kamenné pokladny na nákup skipasů.

Od sezóny 2022 je regionální pokladna na Labské uzavřena. V této lokalitě se přechází na online prodej v e-shopu GOPASS.TRAVEL s možností vyzvednutí skipasu v tzv. Skipas Pointu (viz. dále), který je na Labské nově umístěn, popř. na hotelech/pensionech zapojených do B2B systému. Nejbližší offline infocentrum/pokladna zůstává otevřené na Hromovce.

Jaké jsou tedy možnosti nákupu skipasů?

  1. Zákazník se může sám zaregistrovat na www.gopass.travel a koupit si skipas online. Pokud nemá GOPASS kartu, která je nosičem skipasu, vyzvedne si ji v samoobslužném automatu SKIPAS POINT, který je nainstalován v prostoru bývalé pokladny (více – https://www.skiareal.cz/gopass/skipas-point ). K automatu přiloží čárový kód, který mu přišel do mailu po zakoupení skipasu. Následně z automatu vypadne gopass karta, na které má nahraný zakoupený tarif/skipas. Gopass kartu si klient nechává pro všechny další nákupy. Online skipas lze nakoupit i přímo na místě v den lyžování, např. z mobilního telefonu. Pro nejvýhodnější cenu však doporučujeme skipasy v e-shopu kupovat s předstihem.
  2. Pro špindlerovské ubytovatele již několik let funguje speciální online systém GOPASS/B2B (e-shop pro B2B partnery, tedy hotely, pensiony, apod.). V systému vašeho klienta nejprve zaregistrujete, přidělíte mu GOPASS kartu (t.j. nosič skipasu) a následně mu můžete skipas zakoupit. Jediné, co budete potřebovat, je počítač napojený na internet a možnost online plateb. Pokud budete mít o tento servis klientům zájem, dejte nám prosím obratem vědět. Uzavřeme společně smluvní vztah, dostanete od nás přístupy, školení, GOPASS karty, návodové letáky a veškerou podporu, kterou budete potřebovat.
  3. Dále nabízíme také variantu, která vychází z požadavku většiny doposud spolupracujících hotelů ve Šp. Mlýně. Kroky spočívající v registraci do GOPASSu a v nákupu skipasu činí zákazník sám.
    U vás na recepci si zákazník koupí pouze GOPASS kartu za 50 Kč (hotelům karty prodáváme za stejnou částku) a dostane jednoduchý návod, jak se zaregistrovat a přiřadit si GOPASS kartu ke svému kontu. Přiřadit kartu znamená spojit zákazníkův účet (jeho jméno) s nosičem skipasu. Po přiřazení karty pak nákup může provést klient sám nebo přijít na recepci (už se zaregistrovanou kartou) a nechat si ji od vás pouze nabít skipasem. Zmiňované letáky s návodem Vám samozřejmě dodáme, stejně tak potřebné přístupy a školení, jako v bodě 3.
  4. Na Labské platí všechny celoareálové skipasy. T.j. skipasy zakoupené na kamenných pokladnách na Hromovce, ve Sv.Petru, na Medvědíně či na Horních Mísečkách jsou funkční i na Labské.

Ještě jednou upozorňujeme, že pokladna dolní stanice lanovky Labská je trvale uzavřena. 

Skipasy bude možné zakoupit pouze některým z výše uvedených způsobů.