Sporthotel *** Švýcarská bouda, vítejte!

Partneři a odkazy

RPJ International - servisní a garážová technika, vybavení pro autoservisy í dílnu vybavíme od ručního nářadí, po regály, zvedací plošiny, zvedáky,... Vybavíme na klíč lakovny, klempírny či pneuservis.

Dovolená CHATY a CHALUPY - ubytování - chaty a chalupy k pronajmutí v České Republice a na Slovensku. Pronájem chaty a chalupy - pronájem chat a chalup po celé ČR a na Slovensku - CA TipPobyt

Hotel Martin a Kristýna - v zimním období můžete spatřit ve Špindlerově Mlýně krásně zasněžené vrcholky Krkonoš, zvláště Luční horu, Kozí hřbety. Sportovci využijí blízké sjezdovky ve sportovním areálu Svatý Petr (Špindlerův Mlýn), který je vzdálen 800 m nebo sjezdovku Stoh, která je vzdálená 300 m. Areál Medvědín je vzdálen 2 km. Do sportovních areálů jezdí skibus. Zastávka jej přímo u Hotel Špindlerův Mlýn Martin.

Roubená chalupa - ubytování Český Ráj - nově zrekonstruovaná, původní zemědělská usedlost leží uprostřed klidné staročeské návsi (Český Ráj) a je chráněnou památkou. Obec Mužský se nachází v lokalitě - Drábské světničky - hrad Valečov v Českém ráji u Mnichova Hradiště.

E-shop Roboty.cz robotický vysavač. Nabízíme robotické vysavače všech značek. Autorizovaný prodejce robotický vysavač iRobot, robotický vysavač Samsung, iClebo, CleanMate a další